Bivakovací plachta DD Hammocks, M, 3,5x2,5m, kojot hnědý

Bivakovací plachta DD Hammocks, M, 3,5x2,5m, kojot hnědý

SKLADEM-odeslání do 24.hodin

Bivakovací plachta DD Hammocks v rozměru 3,5m x 2,5m. 19 velkých úvazových ok, která jsou mohutně vyztužena tuhou fólií. 3 úvazová oka v hřebenové linii. Podlepené švy. Nepromokavost 3000mm.

  • Cena: 1400 Kč s DPH

Výrobce: DD Hammocks

Ultra lehký, prostorný přístřešek který ochrání před deštěm. Mnoho možností použití.

velikost: 3,5m x 2,5m, barva: kojot hnědý
váha: 810g (bez kolíků)

materiál: Polyester 190 T, Polyuretanový zátěr
balení obsahuje: 4 x 2m lanko a 4 kolíky.

Tato bivakovací plachta DD Hammocks je v tomto rozměru vhodná pro jednoho spáče, který chce ušetřit hmotnost, místo pro bivakování a zároveň mít přebytek prostoru pro své vybavení a anebo veliký přesah krycí plachty přes zavěšenou hamaku (byť 3x3m spolehlivě hamaku zakryje).

 Velice pevná bivakovací plachta DD Hammocks. Všech 19 velkých úvazových ok je mohutně vyztuženo tuhou fólií, švy jsou podlepené. Tři úvazová oka v hřebenové linii-ridgeline. Je použit velmi trvanlivý Polyuretanový zátěr pro dosažení trvalé a spolehlivé nepromokavosti a materiál o vysoké pevnosti a hustotě Polyester 190 T. Mnoha lety vyzkoušená plachta, na které nic neměníme.

Díky vysokému počtu úvazových ok má plachta nepřeberné možnosti použití a dají se s ní vytvořit různé formy a tvary přístřešku.

DD plachta je zbraní pro opravdové zálesáky s důrazem na maximální odolnost a možnosti použití.

Tato plachta (v rozměru 3x3m) byla použita Chrisem Ryanem (bývalý příslušník Britských SAS) ve skutečně extrémním monzunovém počasí v Amazonském Pralese během natáčení pořadu "Sám v divočině" pro Discovery Chanel

Plachta má dále ideální rozměry pro použití v kombinaci s DD hamakou. Tím se vytvoří prostorný, odventilovaný, pohodlný a chráněný přístřešek ze kterého je dobrý výhled a lze v něm provádět všemožné činnosti. Vařit, rozložit si věci...

Stejně tak skvěle poslouží jako velmi lehký ale nesmírně prostorný a odvětraný, bezpečný bivak.

 

Nový komentář

* (Povinné)

 

Přihlášení