Hamaka SuperLight, DD Hammocks,270g, oliva zelená

Hamaka SuperLight, DD Hammocks,270g, oliva zelená

SKLADEM-odeslání do 24.hodin

SuperLight hamaka DD Hammocks, váha 270g, neuvěřitelně malá sbalená velikost-jako sevřená pěst.

  • Cena: 2050 Kč s DPH

Výrobce: DD Hammocks

Rozměr: 2,7x1,4m, nosnost 100kg, ideální pro lidi do výšky 196cm.

Váha: 270g

Balení obsahuje: Ultra lehký úvazový systém Whoopie Slings, balící sáček.

Neuvěřitelně malá sbalená velikost menší než sevřená pěst, dovolí hamaku strčit do kterékoliv kapsy-i u džín.

Tato nejhlehčí plnorozměrná hamaka je součástí našeho kompletního SuperLight bivakovacího setu. Kompletní SuperLight bivi set obsahující tuto hamaku+moskytiéru+krycí plachtu váží neskutečných 920g a celý je ho možné nést v podstatě po kapsách.

Hamaka je vyrobena z nejlepšího-nejpevnějšího Rip-stop Nylonu Oxford.

Součástí balení je i vynikající uvazovací systém hamaky Whoopie Slings, díky které je možné hamaku uvázat velmi rychle a bez použití uzlů. Zároveń je to skvělé řešení do deště-proti stékání kapek po lanoví.

Tato hamaka je ideální řešení pro použití, kdy potřebujete nést sebou minimální váhu a objem. Např. cyklistika, náročná turistika, ultra běžci. Anebo jen strčit hamaky do kapsy u kalhot a vyrazit relaxovat ve  městě do parku.

Další vhodné příslušenství k této hamace:

-Pes. Toho však u nás nekoupíte a našeho Bobeše neprodáme.

-Krycí plachta SuperLight 2,9x3m nad hamaku. Poskytne veliký krytý prostor nad hamakou, pod nímž si lze uložit a usušit oblečení, uložit vybavení, převléknout se, uvařit si. Ideální rozměr od 3x2,9m a 3x3m. Delší rozměr 3x4,5m je vhodný, pokud vyžadujete extra více krytého prostoru.

-Moskytiéra SuperLight k této hamace. Součástí moskytiéry je i rozměrná kapsa na věci,spolu s lankem pro její zavěšení uvnitř hamaky.

-Zateplení hamaky-Underblanket. Zaizoluje celý plášť hamaky, i v bocích. Zároveń tím, že je tato izolace upevněna na hamace zvenčí, nemá pohyb těla v hamace vliv na polohu a umístění a posun izolace., která je tak upevněna vždy v ideální pozici.

-Balící rukáv na hamaku. Zde Vám ho však přiliš nutit nebudeme, protože největší výhodou hamaky SuperLight je její minimální objem ve sbaleném stavu a balící rukáv navíc by tento objem o něco zvětšil, byť o minimum. Nicméně, kdo si ho pořřídí, tomu se rozbalování hamaky zalíbí.

 

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení