Hamaka SuperLight, DD Hammocks,270g, oliva zelená

Hamaka SuperLight, DD Hammocks,270g, oliva zelená

SKLADEM

SuperLight hamaka DD Hammocks, váha 270g, skvělé úvazy Whoopie Slings, velice malá sbalená velikost-jako sevřená pěst, zároveň veškeré pohodlí obvyklé u hamak DD Hammocks. Uvnitř hamaky čtyři užitečné kapsy na věci. Hamaka je vybavena vynikajícím úvazovým systémem Whoopie Slings pro rychlé uvázání hamaky bez uzlů. Hamaka je vybavena poutky pro uchycení celoplášťového zateplení.

  • Cena: 2214 Kč s DPH

Výrobce: DD Hammocks

Rozměr: 2,7x1,4m, nosnost 100kg, ideální pro lidi do výšky 196cm.

Váha: 270g

Barva: oliva zelená

Balení obsahuje: Ultra lehký úvazový systém Whoopie Slings, balící sáček.

Neuvěřitelně malá sbalená velikost menší než sevřená pěst, dovolí hamaku strčit do kterékoliv kapsy-třeba i u kalhot.

Tato naše nejhlehčí, plnorozměrná hamaka je součástí našeho kompletního SuperLight bivakovacího setu. Kompletní SuperLight bivi set obsahující tuto hamaku+moskytiéru+krycí plachtu váží neskutečných 920g a celý je ho možné nést v podstatě po kapsách.

Hamaka je vyrobena z nejlepšího-nejpevnějšího Rip-stop Nylonu Oxford.

Součástí balení je i vynikající uvazovací systém hamaky Whoopie Slings, díky které je možné hamaku uvázat velmi rychle a bez použití uzlů. Zároveń je to skvělé řešení do deště-proti stékání kapek po lanoví.

Tato hamaka je ideální řešení pro použití, kdy potřebujete nést sebou minimální váhu a objem. Např. cyklistika, náročná turistika, ultra běžci. Anebo jen strčit hamaky do kapsy u kalhot a vyrazit relaxovat ve  městě do parku.

 

Nový komentář

* (Povinné)

Alternativní produkty

 

Přihlášení