Bivakovací plachta 3x3m PRO, Multicam, DD Hammocks

Bivakovací plachta 3x3m PRO, Multicam, DD Hammocks

SKLADEM-odeslání do 24.hodin

Profesionální bivakovací plachta vytvořená pro použití bez kompromisů.

  • Cena: 2130 Kč s DPH

Výrobce: DD Hammocks

Barva: Multicam

Rozměr: 3x3m

Váha celková: 1020g

Rozměr sbalený nestlačený:34x20x5

Materiál: Polyester 190T s Polyuretanovým zátěrem

Obsahuje: 8 kolíků, 4 lanka

21 úvazových smyc, 16 úvazových ok, 18 druků, 8 balících úchytů pro lanka.

Chystáš se s Rambem do Vietnamu? Nebo šířit mír a lásku v zemích, kde dnes už znamená včera? Ehm, pozítří?!

Pak tahle plachta je pro Tebe, Vojáku.

 

Nebrali jsme ohled, kolik to váží-a neváží to moc! Správnej chlap stejně dorovná bágl poctivým lahváčem. A pravá Amazonka jistě nenechá doma krém s UV faktorem.

Tak proč nesbalit pořádný nářadí. Nadto v profesionálně vyvinuté kamufláži.

Materiál a základní princip shodný s našimi klasickými-nezničitelnými klasickými plachtami.

A k tomu:

Tahle bivakovací plachta má tolik úvazových bodů, smyc, druků a ok, že potřebuje jen pravého filutu, který má dost fantazie na to, aby s ní postavil všechny možné přístřešky, které bude potřebovat. Zároveň úchyty ze suchých zipů umožňují mít na plachtě neustále připevněná a dobře sbalená úvazová lanka, což zkrátí stavbu přístřešku.

Je-li Tvým parťákem dívka s krásnými, vyfoukanými vlasy, s touto plachtou již nikdy žádné výčitky když přijde déšť. Bivak postavíš cobydup. Pojede i příště! To samé platí pro Amazonky, které vytáhly na Jeho první čundr svého vysněného blllonďáka z fakulty.

Plachta má úvazové smyce v hřebenové linii v obou křížujících osách. Druky po obvodu slouží k sepnutí plachty například do špice a vytvoření jakéhosi zavěšeného hangáru pro hamaku, například.

Všechny úvazové smyce a druky jsou v podšití vyztuženy tuhou fólií, pro ještě větší pevnost a tuhost.

Že naše plachty vydrží hodně se ví.

Ideální pro 1,2 až tři osoby. Namačká se i více. Doporučuji cestovat do Švédska a číhat na porouchané autobusy dívčích volejbalových týmů. Vzhledem k přeci jen omezené kapacitě plachty pak nastává nutnost výběru. No hrůza.

Zimní kmufláž

Dobrý den, zajímal a by mne plachta se zimní kamufláží,neuvažujete zařadit plachtu s kamufláží v zimním provedení do své nabídky? Pěkný den, Horal
Odpověď 02.02.2019 13:37:19

Re: Zimní kmufláž

Dobrý den. Zimní kamufláž bohužel v nabídce DD Hammocks není. Bivakovací plachty jiných značek neprodávám. Jen pro zajímavost, právě nedávno jsem se DD Hammocks dotazoval na možnost výroby konkrétního kamuflážního vzoru, který by mohl zajímat České zákazníky a muselo by se objednat řádově tisíce kusů, aby bylo možné nový maskovací vzor začít vyrábět. Což je v ČR nereálné. Podobně tomu bude zcela určitě se zimní kamufláží-zase tolik lidí si ji nepořídí. Nicméně, pokud se nechystáte vyloženě na para-výsadek za Ural, věřím, že v našich Evropských podmínkách i v zimě mohou posloužit naše vzor jiné. Případně se dá na kvalitní základně plachty DD Hammocks vlastní tvořivostí vytvořit krytí vlastní. Děkuji Vám za dotaz a ať Vás nikdo nenajde! :)
Odpověď 04.02.2019 08:37:50

Vodní sloupec

Dobrý den Pavle Vodní sloupec plachty je 3000. Plachta je naprosto spolehlivě nepromokavá. Je použit Polyuretanový zátěr. Některé materiály třeba na bundách nebo podlážkách stanů třeba uvádějí nepromokavost 5-7000 ale tolik je tam potřeba proto, že jsou v určitých bodových místech vystaveny velikému tlaku kapaliny(ramenní popruhy batohu, váha těla na podlážce). U krycí plachty na kterou se nic nepokládá a voda po ní stéká je vodní sloupec 3000 naprosto dostačující.Tuto krycí plachtu děláme naprosto stejně už asi dvacet let a je velmi známá svou spolehlivostí. Zde model PRO má navíc některá vylepšení urychlující manipulaci a zvyšující variabilitu. Nemusíte mít nejmenší obavy, že by Vám protekla. Pavel
Odpověď 22.06.2018 17:18:25

Vodní sloupec

Dobrý den, Mohu se zeptat, jaký vodní sloupec zadrží tato plachta ? Děkuji, Pavel
Odpověď 22.06.2018 15:12:14

Nový komentář

* (Povinné)

 

Přihlášení