Hamaka Frontline, DD Hammocks, Multicam

Hamaka Frontline, DD Hammocks, Multicam

SKLADEM

Celouzavíratelná, prodyšná hamaka s moskytiérou a s dvojitým dnem pro vložení karimatky nebo zakokonování se. Velmi prostorná a pohodlná hamaka. Hamaku lze postavit na zemi jako stan a má poutka pro uchycení vnějšího zateplení. Uvnitř hamaky jsou čtyři užitečné kapsy na věci. Při uzavření je hamaka prodyšná.

  • Cena: 2300 Kč s DPH

Výrobce: DD Hammocks

Velikost: 2,7x1,4m (komfortní pro lidi do 197 cm a 125 kg)

Barva: Kamufláž Multicam

Váha: 820g (bez lanoví, jež je ale součástí balení, cca 230g)

Balení obsahuje: 10m lanoví, 2x2m elastické šńůry, 2x ultralehké tyčky, pytlík na hamaku

Tato hamaka se vyznačuje(především oproti modelu Travel/Bivi) dvěma prodyšnými plášti. Vrchním a spodním. Hamaka se jimi dá celá uzavřít-a Vy nebo Vaše zateplení hamaky v ní ale plášť není nepromokavý. Oproti tomu je ale extra prodyšný a při celkovém uzavření-zakokonování-je pobyt v ní komfortní i při vysokých nebo extra nízkých teplotách. Hamaka je tedy vhodná pro pobyty např. v džungli anebo v deštivých oblastech při použití společně s DD plachtou.

Oba pláště se spojují třemi suchými zipy na jedné straně. pokud chceme spát v otevřené hamace, je dvojitý plášť uzpůsoben pro vložení karimatky, která je tak pevně fixována. I poté lze hamaku uzavřít svrchu moskytiérou. Hamaka je při jakémkoliv uzavření velmi prostorná.

Hamaka je vybavena velmi kvalitní moskytiérou "optimalizovanou" i na nejmenší skotské mušky Midge. Moskytiéra je uzavíratelná z obou podélných stran zipem o dvou jezdcích. Moskytiéra může být "v pohotovostním režimu" vztyčena ale neuzavřena nad hamakou a tvořit tak např. ochranu proti slunci.

Hamaka je taktéž vybavena čtyřmi oky po obvodu, kterými se dá zafixovat k zemi a postavit na zemi jako stan. Je však třeba myslet na to, že spodní vrstva nebude voděodolná.

Máme ale dobrý tip i pro tento případ. Pokud používáte k hamace i krycí plachtu, je v případě postavení hamaky na zemi možné ji plachtou zezpodu podložit a vznikne tak voděodolná podlážka. DD plachta 3x3m je dost rozměrná i pro postavení zbytku přístřešku nad hamakou i v tomto případě.

Uvnitř hamaky jsou čtyři kapsy na suchý zip, do kterých se vejde např. čokoláda, peněženka, apod.

Velmi doporučujeme k hamace zakoupit Balící rukáv DD Hammocks. V něm je hamaka připravena k okamžitému uvázání i sbalení. Je to velmi praktický doplněk.

Další užitečné tipy pro použití hamaky jsou v sekci :Tipy pro hamaku".

 

Dobrý den Naši plachtu 3x3m samu o sob...

Dobrý den Naši plachtu 3x3m samu o sobě lze uvázat bez hřebenového lana. Stačí i dvě lana, které ji zavěsí a vypnou do stran postranními, vrcholovými oky. Nějakým způsobem také jistě půjde tuto plachtu přehodit i přes hamaku v jakémkoliv režimu postavení. Možná narážíte na postavení na zemi? Tam bych ještě tedy vyřešil nepromokavou podlážku. Pokud jde o hamaku ve vzduchu, tak zase nevidím úplně nejvhodnější plachtu vázat přímo příliš blízko nad hamaku(na těsno), protože pak by mohlo docházet k nedostatečnému odvodu par z hamnaky od těla, a v hamace by mohlo začít být vlhko. Při běžném postavení plachty nad hamakou toto nepohodlí samozřejmě hrozí naprosto minimálně nebo vůbec. Snad jsem dotaz pochopil správně. Mějte se krásně. Pavel
Odpověď pavel 06.02.2017 22:56:40

Dobrý den, šla by přes tuhle hamaku p...

Dobrý den, šla by přes tuhle hamaku přehodit, a zakolíkovat krycí plachta DD Hammocks, 3x3m, kamufláž bez vrcholového lana? Doufám že můj popis nějak pochopíte:D
Odpověď Honza 04.02.2017 12:44:38

Nový komentář

* (Povinné)

Alternativní produkty

Bivakovací plachta DD Hammocks, 3x3m, Multicam

Bivakovací plachta DD Hammocks, 3x3m, Multicam

  • 1810 Kč s DPH
 ks
Zateplení hamaky-Underblanket, Multicam, DD Hammocks

Zateplení hamaky-Underblanket, Multicam, DD Hammocks

  • 2214 Kč s DPH
 ks
Mini karabiny, 10ks, DD Hammocks

Mini karabiny, 10ks, DD Hammocks

  • 252 Kč s DPH
 ks
 

Přihlášení