Bivakovací plachta DD Hammocks, XL, 4,5x3m, Multicam

Bivakovací plachta DD Hammocks, XL, 4,5x3m, Multicam

SKLADEM-odeslání do 24.hodin

Bivakovací plachta 4,5x3m, podlepené švy, 19 mohutně vyztužených vázacích ok včetně 3. ok v hřebenové linii. Je možné ji využít jako samostatný-ultralehký bivakovací přístřešek nebo v kombinaci s hamakou. Pod touto o 1,5m oproti standartu prodlouženou plachtou lze postavit plnohodnotný obývák včetně barevného televizoru! Vynikající kamufláž ji předurčuje pro postavení a skrytí se s lahváčem vedle domu při MS ve fotbale, světového poháru v ženském bahenním zápase a jistě i dámy ji ocení jako pohotovostní úkryt pro potřeby úniku někoho, kdo musí rychle zmizet.

  • Cena: 2000 Kč s DPH

Výrobce: DD Hammocks

Lehká a především pevná bivakovací plachta, tentokrát ve zvětšené XL verzi a v opravdu kvalitní kamufláži Multicam. Lze z ní vytvořit prostorný bivak, který zabere v batohu jen minimum místa, chránící před všemi rozmary počasí.

velikost: 3m x 4,5m

barva: Multicam
váha: 1020g (bez kolíků)
balení obsahuje: 4 x 2m lanko, 4 kolíky, balící pytel.

Nová verze populární krycí plachty je nepromokavá(3.000mm) ultra-lehká z pevného a odolného materiálu (polyester s PU úpravou). Švy jsou podlepené.

Má 19 upevňovacích bodů, z toho tři ve středové části. Úvazová oka jsou mohutně vyztužena tuhou ale pružnou fólií. Díky tomu má bivakovací plachta nepřeberné možnosti použití a dají se s ní vytvořit různé formy a tvary přístřešku.

Bivak pod bivakovací plachtou je lehký v batohu, skvěle odvětraný a je z něj výborný výhled.

DD plachta je zbraní pro opravdové zálesáky s důrazem na maximální odolnost a možnosti použití.

Tato plachta byla použita Chrisem Ryanem (bývalý příslušník Britských SAS) ve skutečně extrémním monzunovém počasí v Amazonském Pralese během natáčení pořadu "Sám v divočině" pro Discovery Chanel

Plachta má ideální a v této XL verzi značně prodloužené rozměry pro použití v kombinaci s DD hamakou. Plachtou se vytvoří prostorný, odventilovaný, pohodlný a chráněný přístřešek ze kterého je dobrý výhled a lze v něm provádět všemožné činnosti.

krásný až na tu c...

krásný až na tu cenu
Odpověď 22.06.2016 20:19:46

Dobrý den, Štěpáne. Jsem rád, že s...

Dobrý den, Štěpáne. Jsem rád, že se Vám plachta líbí, to je asi i právě důvodem, proč je o něco dražší, než další naše plachty, které jinak patří cenově-domnívám se-k nijak drahým v porovnání se srovnatelnými plachtami jiných značek. NAše plachty jsou velmi bytelně udělané, mají dlouhou tradici-jsou osvědčené, to vše je samozřejmě u plachty popsáno. Nadto však tato plachta má skutečně profesionální kamufláž, nejsou to omalovánky z čínského katalogu. Je to v odborné firmě v GB vyvinutá kamufláž a náklady na toto se musely promítnout do ceny. Úplně stejné plachty máme i v jiných osvědčených barvách podstatně levnější, okolo 17. stovek, v tomto větším rozměru. Díky že jste se podíval na náš eshop! Mejte se prima. Pavel
Odpověď 22.06.2016 23:36:23

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení