Bivakovací plachta DD Hammocks, 3x3m, Oliva zelená

Bivakovací plachta DD Hammocks, 3x3m, Oliva zelená

SKLADEM-odeslání do 24.hodin

Bivakovací plachta 3x3m, podlepené švy, 19 mohutně vyztužených vázacích ok včetně 3. ok v hřebenové linii. Je možné ji využít jako samostatný-ultralehký bivakovací přístřešek nebo v kombinaci s hamakou.

  • Cena: 1425 Kč s DPH

Výrobce: DD Hammocks

Ultra lehký, prostorný přístřešek který ochrání před deštěm. Mnoho možností použití.

Rozměr: 3m x 3m

sbalená velikost: 30x20x5cm

barva: Oliva zelená
váha: 720g (bez kolíků)
balení obsahuje: 4 x 2m lanko a 4 kolíky.

 

Nová verze populární bivakovací plachty je nepromokavá(3.000mm) ultra-lehká z pevného a odolného materiálu (polyester s PU úpravou). Švy jsou podlepené.

Má 19 upevňovacích bodů, z toho tři ve středové části. Díky tomu má nepřeberné možnosti použití a dají se s ní vytvořit různé fotmy a tvary přístřešku.

Každé úvazové oko je vyztužené pružnou tuhou fólií a mohutně přišito.

Bivak pod bivakovací plachtou je skvěle odvětraný a je z něj výborný výhled.


DD plachta je zbraní pro opravdové zálesáky s důrazem na maximální odolnost a možnosti použití.

 

Tato plachta byla použita Chrisem Ryanem (bývalý příslušník Britských SAS) ve skutečně extrémním monzunovém počasí v Amazonském Pralese během natáčení pořadu "Sám v divočině" pro Discovery Chanel

 

Plachta má dále ideální rozměry pro použití v kombinaci s DD hamakou. Tím se vytvoří prostorný, odventilovaný, pohodlný a chráněný přístřešek ze kterého je dobrý výhled a lze v něm provádět všemožné činnosti. Vařit, rozložit si věci...

 

A tarp you can thrust on

A very good tarp. I used it with a Hammock or as a shelter for traveling down the Loire and a little atlantic coast in France. It kept me dry even in bad circumstances like heavy rain and storm. Thank you for the possibility to buy this good stuff in Czech Republic.
Odpověď Alex 18.07.2014 11:06:19

Nový komentář

* (Povinné)

 

Přihlášení