Hamaka Frontline Mk.6, DD Hammocks, oliva zelená

Hamaka Frontline Mk.6, DD Hammocks, oliva zelená

SKLADEM

Celouzavíratelná, prodyšná hamaka s moskytiérou a s dvojitým dnem pro vložení karimatky nebo zakokonování se. Velmi prostorná a pohodlná hamaka. Hamaku lze postavit na zemi jako stan a má poutka pro uchycení vnějšího zateplení-Underblanket. Uvnitř hamaky čtyři užitečné kapsy na věci. Při uzavření je hamaka prodyšná.

  • Cena: 2150 Kč s DPH

Výrobce: DD Hammocks

Velikost: 2,7x1,4m (komfortní pro lidi do 197 cm a 125 kg)

Barva: Oliva zelená

Váha: 820g (bez lanoví, jež je ale součástí balení, cca 230g)

Balení obsahuje: 10m lanoví, 2x2m elastické šńůry, 2x ultralehké tyčky, pytlík na hamaku

Nejnovější-prostornější provedení hamaky Frontline Mk.6. Oproti předchozímu provedení má více rozšířenou moskytiéru, která dává hamace ještě větší vnitřní prostor. Tato hamaka se vyznačuje(především oproti modelu Travel/Bivi) dvěma prodyšnými plášti. spodním a vrchním. Hamaka se jimi dá celá uzavřít ale plášť není nepromokavý. Oproti tomu je ale extra prodyšný a při celkovém uzavření-zakokonování-je pobyt v ní komfortní i při vysokých nebo extra nízkých teplotách. Hamaka je tedy vhodná pro pobyty např. v džungli anebo v deštivých oblastech při použití společně s DD plachtou.

Oba pláště se spojují třemi suchými zipy na jedné straně. pokud chceme spát v otevřené hamace, je dvojitý plášť uzpůsoben pro vložení karimatky, která je tak pevně fixována. I poté lze hamaku uzavřít svrchu moskytiérou. Hamaka je při jakémkoliv uzavření velmi prostorná.

Hamaka je vybavena velmi kvalitní moskytiérou "optimalizovanou" i na nejmenší skotské mušky Midge. Moskytiéra je uzavíratelná z obou podélných stran zipem o dvou jezdcích. Moskytiéra může být "v pohotovostním režimu" vztyčena ale neuzavřena nad hamakou a tvořit tak např. ochranu proti slunci.

Hamaka je taktéž vybavena čtyřmi oky po obvodu, kterými se dá zafixovat k zemi a postavit na zemi jako stan. Je však třeba myslet na to, že spodní vrstva nebude voděodolná.

Máme ale dobrý tip i pro tento případ. Pokud používáte k hamace i krycí plachtu, je v případě postavení hamaky na zemi možné ji plachtou zezpodu podložit a vznikne tak voděodolná podlážka. DD plachta 3x3m je dost rozměrná i pro postavení zbytku přístřešku nad hamakou i v tomto případě.

Uvnitř hamaky jsou čtyři kapsy na suchý zip, do kterých se vejde např. čokoláda, peněženka, apod.

Velmi doporučujeme k hamace zakoupit Balící rukáv DD Hammocks. V něm je hamaka připravena k okamžitému uvázání i sbalení. Je to velmi praktický doplněk.

Další užitečné tipy pro použití hamaky jsou v sekci :Tipy pro hamaku".

 

Karimatka

Dobrý den, tento typ hamaky se mi velice líbí. jen se chci zeptat na zkušenost. Mám v plánu spát s vloženou karimatkou vlastním od sea to summit. Mám obavy jesli nebude vyjíždět. Přece jen není nějak fixována v prostoru mezi plášti. Děkuji za odpověď. Robert
Odpověď Robert 25.04.2020 12:07:08

Re: Karimatka

Dobrý den Roberte. Ač je prostor mezi dvojitými plášti určen právě pro vložení karimatky (anebo sebe) nebo jiné izolace, nebudu tvrdit, že se uvnitř nemůže pohnout. Určitě to ale níní tak, že byste ji honil po celé hamace. Pohnout se tam prostě může ale není to nic významného a určitě to nijak nenarušuje klidný odpočinek v hamace (ve smyslu, že byste snad musel karimatku pod sebou nějak často upravovat-to určitě ne). Pokud byste se chtěl zcela vyhnout jakýmkoliv "komplikacím"s karimatkou, doporučuji Vám vnější zateplení hamaky Underblanket. Nicméně, s klasickou karimatkou se dá naprosto pohodlně v hamace ležet a spát. Děkuji za dotaz, Pavel
Odpověď Pavel 27.04.2020 11:13:40

Dobrý den Hamaka Bivi je úplně stejn?...

Dobrý den Hamaka Bivi je úplně stejně ušitá, jako hamaka Frontline, pouze její oba pláště mají navíc PU nepromokavý zátěr, takže je tato hamaka nepromokavá. Jinak jsou obě hamaky shodné. O rozdílech v použití se lze dočíst přímo u popisu těchto dvou hamak anebo na horních lištách, např. DD Hammocks, hamaky a plachty. Jsou tam časté dotazy a tipy pro hamakuz a tam se lze dočíst další. Díky, Pavel
Odpověď Pavel 13.11.2017 11:15:27

Porovnani

Dobry den, chci se zeptat jaky je rozdíl mezi touhle hamakou (kterou mam otestovanou a nikdy jsem se v přírodě lip nevyspal =) ) a stejnou v řade Travel/Bivi ?
Odpověď Michal 11.11.2017 20:31:28

Nový komentář

* (Povinné)

Alternativní produkty

Bivakovací plachta DD Hammocks, 3x3m, Kojot hnědý

Bivakovací plachta DD Hammocks, 3x3m, Kojot hnědý

  • 1540 Kč s DPH
 ks
Samonafukovací karimatka pro hamaku DD Hammocks

Samonafukovací karimatka pro hamaku DD Hammocks

  • 944 Kč s DPH
 ks
Držák piva do hamaky DD Hammocks

Držák piva do hamaky DD Hammocks

  • 165 Kč s DPH
 ks
 

Přihlášení