Bivakovací plachta DD Hammocks 5x5m, Multicam

Bivakovací plachta DD Hammocks 5x5m, Multicam

SKLADEM

Vynikající bivakovací plachta 5x5m například pro Vaše off-road dobrodružství s teréňákem, se kterou si můžete s Vaším kámošem vytvořit velikou základnu a krytý servis. Zrovna tak parádní a prostorný přístřešek pro větší skupiny dobrodruhů.

  • Cena: 4185 Kč s DPH

Výrobce: DD Hammocks

výrobce: DD Hammocks

rozměry: 5x5m

barva: kamufláž Multicam

hmotnost: cca 2Kg (1900g bez kolíků a lanek)

obsah balení: plachta, balící pytel, 4x kolík, 4x lanko

materiál: Polyester 190T, Polyuretanový zátěr-nepromokavost 3000mm.

 

Tarp má 25 úvazových bodů, z toho devět ve třech řadácch na povrchu plachty (celkem tři hřebenoové linie), které reflektují veliký rozměr plachty a poskytují jí tak splehlivou a pevnou oporu. Synonymem pro plachty DD Hammocks je jejich výdrž a veliký počet mohutných úvazových bodů-

samozřejmostí je pevnost a výztuhy všech úvazových bodů. Nepromokavost je 3000mm

MIlí dobrodruzi, chystáte-li se třeba s Vaším teréňákem na off-road výpravu do Rumunska, s touto plachtou si například-vypnete li ji mezi dvěma auty-vtvoříte obrovský přístřešek, kde večer můžete probrat, kolik zlomených os jste ten den svařili a že s Hi-Jack zvedákem to chce ještě trochu tréning.

Zrovnat tak parádní depo pro všechny enduro motorkáře, kde se bude večer lahváč jen blýskat a motorky můžete opravovat za deště do aleluja. O bikerech platí to samé.

Avšak, Jsi-li čestný skaut, abstinet, zázvorová limonáda nebude za lijáku chutnat nikdy lépe, než v křesílku z posbíraných klacků, s kamarády hodnotícími, že ty nové kroje co nosí Medvědice, co mají tábor vedle, jim fakt seknou a je i dost místa k tomu, je pozvat na masíčko ze Setonova hrnce.

Na plachtě je nanesena skvělá a opravdová-profesionální kamufláž multicam.

 

Nový komentář

* (Povinné)

Alternativní produkty

 

Přihlášení