Stan Pyramid Tent Superlight, DD Hammocks, 1+1 Dobrodruh, oliva zelená

Stan Pyramid Tent Superlight, DD Hammocks, 1+1 Dobrodruh, oliva zelená

Na objednávku

Superlehký stan ze špičkového materiálu s větracími otvory pro jednoho až dva Dobrodruhy. Možno použít samostatně jako ultralehký denní bivak anebo ve spojení s vnitřním stanem (Pyramid Mesh tent) vytvořit klasický, ultralehký, dvouplášťový stan s podlážkou.

  • Cena: 3126 Kč s DPH

Výrobce: DD Hammocks

rozměry délka: 260cm, šířka: 245cm, výška: 120cm
barva: oliva zelená
hmotnost včetně všeho: 677g
obsah balení: Stan, SuperLight kolíky x 13, šňůry (2m) x 5

materiál: Nylon Oxford, rip stop, Polyuretanový zátěr

Nepromokavost: 3000mm

 

Milí Dobrodruzi

Stan Pyramid Tent Superlight je ultralehký vnější stan, rozměry určený pro jednoho Dobrodruha s velikým prostorem a vybavení anebo dva Dobrodruhy ale vybavení už bude třeba lépe uvnitř poskládat.

Stan je určen ideálně do kombinace s vnitřním stanem (Pyramid Mesh Tent), čímž vznikne klasický, dvouplášťový stan s podlážkou a krytým prostorem pro vybavení vně vnitřního stanu.

Stan se vztyčuje dvěma způsoby. Buď zavěšením vrcholu stanu o závěsný bod nad ním pomocí očka a šňůry anebo vnitřní teleskopickou trekongovou holí, umístěnou vprostřed stanu. Je nasné, že tento druhý způsob činí některé činnosti uvnitř, zvláště v dlouhých, deštivých dnech, trochu náročnější. Proto, máte-li velmi tulivou skautku, sáhnete spíše po stanu Pathfinder anebo vetší verzi XL toho Pyramid stanu.

Naopak, nejste-li si jisti kamarádem, kterému se v noci často zdává o sportovním víkendu"ve stopě" v Bedřichově, je tento stan pro Vás jasná volba!

Stan má několik větracích otvorů pro zamezení kondenzace uvnitř.

Materiál stanu je Námi již skutečně mnoha lety prověřený materiál, ze kterého děláme naše známé bivakovací plachty řady Superlight.

 

Dobrý den, ano je možné stavět s vep...

Dobrý den, ano je možné stavět s vepnutou moskytiérou i tak skladovat. Nicméně po použití doporučuji vysušit oddeleně.
Odpověď Pavel 27.01.2020 14:15:36

Nový komentář

* (Povinné)

 

Přihlášení