Hamaka Chill Out, DD Hammocks, 540g, oliva zelená

Hamaka Chill Out, DD Hammocks, 540g, oliva zelená

SKLADEM

Nesmírně prostorná (3,2x1,8m) hamaka vhodná pro nekonečné válení se ať už někde v parku u Slack lajny anebo zavěšení na borovici nad skalní římsou a s Hafíkem sebou. Hamaka je především nesmírně prostorná, nabízející velikou svobodu pohybu uvnitř. Zároveň se jedná o lehkou hamaku (480g), což ocení každý, kdo nechce nosit zbytečné gramy navíc. Hamaka je vybavena poutky pro uchycení celoplášťového zateplení hamaky, několika vnitřními kapsami a především závěsným držákem piva!

  • Cena: 1597 Kč s DPH

Výrobce: DD Hammocks

Rozměr: 3,2x1,8m. Komfortní pro lidi a jiné tvory(pozor na zuby a drápy!!) jakékoliv výšky a do váhy 100kg.

Váha: 540g

Barva: oliva zelená

Materiál: Rip-stop Nylon

Hamaka Chill out je naše nejprostornější hamaka, stvořená pro únik z města do přírody, na louku nebo kamkoliv do hor, k čemuž je hamka plně vybavena a připravena.

Opravdu se nenechte zmást řečmi o parku apod. Je to i skvěle připravená hamaka do hor s velikým pohodlím a nízkou vahou

Jednoduchá hamaka připravená pro rychlé uvázání, přitom ve stylu do lesa plně použitelných hamak DD Hammocks. Pevná, odolná, pohodlná.

Hamaka má jeden plášť z velmi prodyšného a pevného Rip-stop Nylonu, pevné úvazy, čtyři oka pro upevnění různých věcí a vnitřní kapsy. Součástí hamaky je držák na pivo.

Prostě sbal ji a vypadni ven.

Uchycení

Hezký den, zajímalo by mě, jaký má hamaka systém zavěšení. Slyšela jsem o Prusikově uzlu u některých systémů, což je skvělé, páč se mi nechce nic motat. Díky moc!
Odpověď lapálie 23.04.2020 09:52:23

Re: Uchycení

Také Vám přeji hezký den, Lapálie. Tato hamaka disponuje standartními úvazovými lany. Nioméně, nic není ztraceno! :) Úvazy Whoopie Slings pracující podobně jako Prusíkuv uzel lze u nás zakoupit zvlášť. Ještě je tedy nutné k plné funkci dovybavit se stromovou smyčkou (my prodáváme tyto pod názvem Tree Huggers) a nějakou vhodnou karabinou pro spojení tohoto úvazu se smyčkou. Karabin máme taktéž veliký výběr. Hamaky, které již jsou vybaveny v základu kompletním úvzem Whoopie Slings jsou: hamaka Superlight, hamaka Jungle Superlight, hamaka Frontline Superlight. Přeji Vám krásný den. Pavel
Odpověď Pavel 23.04.2020 12:44:36

Nový komentář

* (Povinné)

Alternativní produkty

Zateplení hamaky-Underblanket, oliva zelená, DD Hammocks

Zateplení hamaky-Underblanket, oliva zelená, DD Hammocks

  • 2080 Kč s DPH
 ks
Bivakovací plachta DD Hammocks, 3x3m, oranžová

Bivakovací plachta DD Hammocks, 3x3m, oranžová

  • 1540 Kč s DPH
 ks
Moskytiéra k hamace, DD Hammocks

Moskytiéra k hamace, DD Hammocks

  • 1426 Kč s DPH
 ks
 

Přihlášení