Bivakovací plachta 3,5x3,5m, Multicam, DD Hammocks

Bivakovací plachta 3,5x3,5m, Multicam, DD Hammocks

Čekáme na naskladnění u výrobce

Bivakovací plachta 3,5x3,5m, podlepené švy, 19 mohutně vyztužených vázacích ok včetně 3. ok v hřebenové linii. Je možné ji využít jako samostatný-ultralehký bivakovací přístřešek nebo v kombinaci s hamakou.

  • Cena: 2050 Kč s DPH

Výrobce: DD Hammocks

Barva: Multicam

Rozměr: 3,5x3,5m

Materiál: Polyester 190T, Polyuretanový zátěr

Rozměr sbalený, nestlačený: 26x20x8cm

Váha včetně všeho: 1070g

Obsah balení: 4 kolíky, 4 lanka

19 úvazových ok, z toho 3 v hřebenové linii

Milí Dobrodruzi a Amazonky

Tato bivakovací plachta je náš osvědčený model, zaměřený na maximální odolnost a různorodost využití. Rozměr 3,5x3,5 je vhodný obzvláště pro Ty z Vás, kteří zvažují, zda náš klasický rozměr 3x3m bude stačit k zakrytí DD hamaky(ano, bude-je zvětšiny ideální a osvědčený). Půl metru navíc u této plachty je Vaše pojistka klidného spaní. Zrovna tak při spaní na zemi může být půlmetr navíc to pravé právě pro Vás.

Plachta má 19 upevňovacích bodů, z toho 3 ve středové části, dohromady 19. Díky tomu má nepřeberné možnosti použití a dají se s ní vytvořit různé fotmy a tvary přístřešku.

Každé úvazové oko je vyztužené pružnou tuhou fólií a mohutně přišito.

Kamufláž je profesionálně vyvinuta pro DD Hammocks.

Bivak pod bivakovací plachtou je skvěle odvětraný a je z něj výborný výhled.

DD plachta je zbraní pro opravdové zálesáky s důrazem na maximální odolnost a možnosti použití.

Tato plachta (v rozměru 3x3m) byla použita Chrisem Ryanem (bývalý příslušník Britských SAS) ve skutečně extrémním monzunovém počasí v Amazonském Pralese během natáčení pořadu "Sám v divočině" pro Discovery Chanel

Plachta má dále ideální rozměry pro použití v kombinaci s DD hamakou. Tím se vytvoří prostorný, odventilovaný, pohodlný a chráněný přístřešek ze kterého je dobrý výhled a lze v něm provádět všemožné činnosti. Vařit, rozložit si věci...

Pro video představení plachty si prosím pusťte video u plachet 3x3m. Jsou konstrukčně naprosto stejné. Jen tato o půlmetr na každé straně delší.

Pro verze

Dobrý den, rád bych se zeptal jestli se dá objednat verze 3,5x3,5m v pro provedení. Nebo třeba jen křížově pridělaná oka jako u pro provedení. Děkuji.
Odpověď Pavel 11.10.2019 08:45:25

Re: Pro verze

Dobrý den, verze PRO se vyrábí pouze v rozměru 3x3m.Jiná naše bivakovací plachta než PRO hřebenová oka do kříze nemá. Nicméně všechny ostatní mají jednu hlavní hřebenovou linii.
Odpověď Pavel 11.10.2019 13:43:11

Nový komentář

* (Povinné)

 

Přihlášení