Hamaka Chill Out, DD Hammocks, 540g, elektricky modrá

Hamaka Chill Out, DD Hammocks, 540g, elektricky modrá

Čekáme na naskladnění u výrobce

Nesmírně prostorná (3,2x1,8m) hamaka vhodná pro nekonečné válení se ať už někde v parku u Slack lajny anebo zavěšení na borovici nad skalní římsou a s Hafíkem sebou. Hamaka je především nesmírně prostorná, nabízející velikou svobodu pohybu uvnitř. Zároveň se jedná o lehkou hamaku (540g), což ocení každý, kdo nechce nosit zbytečné gramy navíc. Hamaka je vybavena poutky pro uchycení celoplášťového zateplení hamaky, několika vnitřními kapsami a především závěsným držákem piva!

  • Cena: 1597 Kč s DPH

Výrobce: DD Hammocks

Rozměr: 3,2x1,8m. Komfortní pro lidi a jiné tvory(pozor na zuby a drápy!!) jakékoliv výšky a do váhy 100kg.

(toto je hodnota uvádějící reálné použití. Nemá cenu uvádět nosnost 150 kg, když pak 110.kg člověk vší silou hamaku zatíží kolenem a ještě se zhoupne. Uvádíme reálné limity použití)

Váha: 540g

Barva: elektricky modrá

Materiál: Rip-stop Nylon

 

 

Hamaka Chill Out neboli je velmi prosotrná hamaka stvořená pro únik z města do přírody, na louku, kamkoliv do hor, k čemuž je hamaka plně vybavená a připravená.

jednoduchá hamaka připravená pro rychlé uvázání, přitom ve stylu do lesa plně použitelných hamak DD Hammocks. Pevná, odolná, pohodlná.

Hamaka má jeden plášť z velmi prodyšného a pevného Rip-stop Nylonu, pevné úvazy, čtyři oka  pro upevnění různých věcí a vnitřní kapsy. Součástí hamaky je držák na pivo.

Prostě sbal ji a vypadni ven.

Chill out

Dobrý den Pavle. No, zdá se, že jsem z popisu této hamaky uvařil pěkný guláš. Hamaka Chill out váží kompletní 540g. Váha úvazů je 200g a hmotnost držáku na pivo je 10g. Váha tedy po odečtení těchto komponent vychází na 330g. Omlouvám se za různé hmotnosti v popisu. Vzniklo to nepozorností a i postupnou úpravou hmotností, kdy DD Hammocks uvádí hmotnost bez úvazů ale já ve většině produkty sám převažuji a uvádím hmotnost včetně všeho. Asi se tu všechno sešlo a vzešel maglajz. Jdu to nyní napravit a děkuji za upozornění. Mějte se hezky. Pavel
Odpověď Pavel 07.03.2019 20:21:06

Váha

Prosím můžete mi zvážit čistě hamaku Chill Out bez úvazků a držáku na pivko? Trochu mě mate že u té modré máte v nadpisu 530g (u modré) dole v technických parametrech 500g a v popisu hamaky 480g. Mám h. Camping a tam váží úvazky 200g. Pokud jsou stejné, bude tato hamaka vážit 280g? Děkuji za info
Odpověď Pavel 07.03.2019 13:15:30

Nový komentář

* (Povinné)

 

Přihlášení