Hamaka SuperLight, DD Hammocks, 270g, oranžová, DD hammocks

Hamaka SuperLight, DD Hammocks, 270g, oranžová, DD hammocks

SKLADEM

SuperLight hamaka DD Hammocks, váha 270g, skvělé úvazy Whoopie Slings, velice malá sbalená velikost-jako sevřená pěst, zároveň veškeré pohodlí obvyklé u hamak DD Hammocks. Uvnitř hamaky čtyři užitečné kapsy na věci. Hamaka je vybavena vynikajícím úvazovým systémem Whoopie Slings pro rychlé uvázání hamaky bez uzlů. Hamaka je vybavena poutky pro uchycení celoplášťového zateplení.

  • Cena: 2214 Kč s DPH

Výrobce: DD Hammocks

Rozměr: 2,7x1,4m, nosnost 100kg, ideální pro lidi do výšky 196cm.

Váha: 270g

Barva: oranžová

Balení obsahuje: Ultra lehký úvazový systém Whoopie Slings, balící sáček.

Neuvěřitelně malá sbalená velikost, menší než dlań, dovolí hamaku strčit do kterékoliv kapsy-třeba u klahot.

Tato naše nejhlehčí plnorozměrná hamaka je součástí našeho kompletního SuperLight bivakovacího setu. Kompletní SuperLight bivi set obsahující tuto hamaku+moskytiéru+krycí plachtu váží neskutečných 920g a celý je ho možné nést v podstatě po kapsách.

Hamaka je vyrobena ze špičkového-nejpevnějšího a zároveń nejlehčího Rip-stop Nylonu Oxford, jaký je v současnoti možné vyrobit.

Součástí balení je i vynikající uvazovací systém hamaky Whoopie Slings, díky které je možné hamaku uvázat velmi rychle a bez použití uzlů. Zároveń je to skvělé řešení do deště-proti stékání kapek po lanoví.

Tato hamaka je ideální řešení pro použití, kdy potřebujete nést sebou minimální váhu a objem. Např. cyklistika, náročná turistika, ultra běžci. Anebo jen strčit hamaky do kapsy u kalhot a vyrazit relaxovat ve městě do parku. Žlutá barva hamaky je vhodná všude tam, kde je spíše lepší být vidět. Např. Australská divočina, rande "na slepo" nebo Po stopách Scottovy polární výpravy-s původním vybavením (je třeba vzít sebou navíc dva dostatečně vzrostlé stromy).

prodyšná?

asi není prodyšná jako ty ostatní, že? znamená to, že by se člověku přes noc zpotily záda?
Odpověď kuba 31.03.2017 02:23:04

Ahoj Kubo. Ne, hamaka jr z...

Ahoj Kubo. Ne, hamaka jr zcela prodyšná. Měl jsem ji například celý měsíc v létě v Řecku. Rozhodně se v Ni potit nebudeš anebo to alespoň nebude touhle hamakou. Jinak i v našich nepromokavých hamakách se dá slušně bydlet i třeba ve velmi horkem počasí. Byt prodyšné jsou na to prostě lepší. Ahoj, Pavel
Odpověď Pavel 31.03.2017 08:35:18

Nový komentář

* (Povinné)

 

Přihlášení