Hamaka Travel/Bivi Mk.6, DD Hammocks, Oliva zelená

Hamaka Travel/Bivi Mk.6, DD Hammocks, Oliva zelená

SKLADEM-odeslání do 24.hodin

Celouzavíratelná hamaka, nepromokavá, s moskytiérou a dvojitým dnem pro vložení karimatky nebo zakokonování se. Hamaku lze postavit na zemi jako stan a má poutka pro uchycení celoplášťového zateplení hamaky. Uvnitř hamaky čtyři užitečné kapsy na věci. Velmi prostorná a pohodlná hamaka, která v pohodlí ochrání před všemi rozmary počasí.

  • Cena: 1960 Kč s DPH

Výrobce: DD Hammocks

Opravdová ultimátní zbrań pro skutečné dobrodruhy a cestovatele!

 

Velikost: 2,7x1,4m (komfortní pro lidi do 197 cm a 125 kg)

Velikost sbalená: cca 35x18x14cm

Barva: Oliva zelená

Váha: 930g (bez lanoví, jež je ale součástí balení, cca 230g)

Balení obsahuje: 10m lanoví, 2x2m elastické šńůry, 2x ultralehké tyčky, pytlík na hamaku

 

Nejnovější-prostornější provedení hamaky Travel/Bivi Mk.6 má oproti předchozímu typu ještě více rozšířenou moskytiéru. Nabízí tak ještě větší vnitřní prostor a pohodlí. Tato hamaka má dvojitý nepromokavý plášť z Polyesteru s Polyuretanovým zátěrem. To umožňuje celkové uzavření hamaky i svrchu (zakokonování) a tím 100% ochranu před deštěm. Hamaka se neuzavírá nijak neprodyšně. Po straně, kde se uzavírá je po celé délce překrytý"průfuk". Dvojitý nepromokavý plášť, speciální střih a čtyři k tomu určená kotevní oka umožňují postavit hamaku na zemi jako stan, pokud je třeba a dále se mezi dvojitý plášť dá vložit karimatka nebo jiná spodní izolace, což je nutné především v zimě.

Oba pláště se spojují třemi suchými zipy na jedné straně. pokud chceme spát v otevřené hamace, je dvojitý plášť uzpůsoben pro vložení karimatky, která je tak pevně fixována. I poté lze hamaku uzavřít svrchu moskytiérou. Hamaka je při jakémkoliv uzavření velmi prostorná.

 

Hamaka je vybavena velmi kvalitní moskytiérou "optimalizovanou" i na nejmenší skotské mušky Midge. Moskytiéra je uzavíratelná z obou podélných stran zipem o dvou jezdcích. Moskytiéra může být "v pohotovostním režimu" vztyčena ale neuzavřena nad hamakou a tvořit tak např. ochranu proti slunci.

Uvnitř hamaky jsou čtyři kapsy na suchý zip, do kterých se vejde např. čokoláda, peněženka, apod.

Je třeba mít na vědomí, že vrchní plášť hamaky není při jeho použití proti dešti a tedy ležení pod ním, vztyčen a vyztužen-na rozdíl od moskytiéry. Tento vrchní plášť spolehlivě ochrání před deštěm a poskytne nouzový úkryt před ním. Pro časté kempování v hamace v deštivých podmínkách doporučujeme použití krycí plachty nad hamakou.

Velmi doporučujeme k hamace zakoupit Balící rukáv DD Hammocks. V něm je hamaka připravena k okamžitému uvázání i sbalení. Je to velmi praktický doplněk.

Další užitečné tipy pro použití hamaky jsou v sekci :Tipy pro hamaku".

 

Další vhodné příslušenství k této hamace:

-Pes. Toho však u nás nekoupíte a našeho Bobeše neprodáme.

-Balící rukáv na hamaku. Velice urychlí a zpříjemní rozbalení, postavení a opětovné sbalení hamaky

-Krycí plachta nad hamaku. Poskytne veliký krytý prostor nad hamakou, pod nímž si lze uložit a usušit oblečení, uložit vybavení, převléknout se, uvařit si. Ideální rozměr od 3x2,9m a 3x3m. Delší rozměr 3x4,5m je vhodný, pokud vyžadujete extra více krytého prostoru.

-Zateplení hamaky-Underblanket. Zaizoluje celý plášť hamaky, i v bocích. Zároveń tím, že je tato izolace upevněna na hamace zvenčí, nemá pohyb těla v hamace vliv na polohu a umístění a posun izolace., která je tak upevněna vždy v ideální pozici.

-Úvazy Whoopie Slings. Hamaka je vybavena velmi mohutným lanovím. Úvazy Whoopie Slings jsou oproti tomu velmi tenké-přitom maximálně pevné a umožní uvázat hamaku bez použití uzlů a také její rychlé převázání. Dale snižují váhu a objem celé hamaky, pokud se vymění za standartní(velmi pevné a spolehlivé) úvazy.

 

 

 

Dvojitý plášť - suché zipy?

Zdravím. U téhle hamaky Travel/Bivi Mk.6 - ty dva pláště hamaky jsou na jedné straně spojené suchými zipy a na druhé straně jsou sešity napevno k sobě? Nebo jsou k sobě spojené suchými zipy na obou stranách? Dík za info.
Odpověď Jiří Hrabovský 08.06.2019 00:04:19

Re: Dvojitý plášť - suché zipy?

Dobrý den Jirko Ano, z jedné podélné strany je hamaka-její dva pláště-uzavíratelná suchými zipy, z druhé podélné strany jsou oba pláště sešity k sobě. Dovnitř se tedy vstupuje z té jedné strany. Pavel
Odpověď Pavel 08.06.2019 10:47:38

vodni sloupec

Dobry den, chci se zeptat va vysku vod.sloupce? Dekuji
Odpověď Karel Vokáč 19.06.2016 19:01:16

Vodní sloupec

Dobrý den, vodní sloupec je 3000mm. Tkanina s tímto vodním sloupcem je již certifikovaná jako nepromokavá. Některá vybavení mají vodní sloupec vyšší. Jsou to třeba podlážky stanů, bundy, sedací části outdoorových kalhot. Na toto vybavení nebo jeho části je vyvíjen díky zatížení vyšší tlak vodního sloupce (váha těla na podlážce stanu, popruhy batohu do ramenou, váha těla při sezení na sedací části klahot a proto jsou vybaveny materiálem s vodním sloupcem vyšším. Pro potřeby této hamaky, která má krýt před deštem a materiál není nijak tlakově zatížen tento vodní sloupec zcela dostačuje. Děkuji
Odpověď Pavel 19.06.2016 20:51:33

Nový komentář

* (Povinné)

 

Přihlášení