Bivakovací plachta DD Hammocks, XL- 4,5x3m, Kojot hnědý

Bivakovací plachta DD Hammocks, XL- 4,5x3m, Kojot hnědý

SKLADEM-odeslání do 24.hodin

Bivakovací plachta 4,5x3m, podlepené švy, 19 mohutně vyztužených vázacích ok včetně 3. ok v hřebenové linii. Je možné ji využít jako samostatný-ultralehký bivakovací přístřešek nebo v kombinaci s hamakou. Pod touto o 1,5m oproti standartu prodlouženou bivakovací plachtou lze postavit plnohodnotný obývák včetně barevného televizoru!

  • Cena: 1660 Kč s DPH

Výrobce: DD Hammocks

Ultra lehká a především pevná bivakovací plachta, tentokrát ve zvětšené XL verzi. Lze z ní vytvořit prostorný přístřešek který zabere v batohu jen minimum místa, chránící před všemi rozmary počasí.

velikost: 3m x 4,5m

barva: Oliva zelená
váha: 1020g (bez kolíků)
balení obsahuje: 4 x 2m lanko, 4 kolíky, balící pytel.

Nová verze populární bivakovací plachty je nepromokavá(3.000mm) ultra-lehká z pevného a odolného materiálu (polyester s PU úpravou). Švy jsou podlepené.

Má 19 upevňovacích bodů, z toho 3 ve středové části. Úvazová oka jsou mohutně vyztužena tuhou ale pružnou fólií. Díky tomu má nepřeberné možnosti použití a dají se s ní vytvořit různé formy a tvary přístřešku.

Bivak pod bivakovací plachtou je lehký v batohu, skvěle odvětraný a je z něj výborný výhled.

DD plachta je zbraní pro opravdové zálesáky s důrazem na maximální odolnost a možnosti použití.

Tato plachta byla použita Chrisem Ryanem (bývalý příslušník Britských SAS) ve skutečně extrémním monzunovém počasí v Amazonském Pralese během natáčení pořadu "Sám v divočině" pro Discovery Chanel

Plachta má dále ideální a v této XL verzi značně prodloužené rozměry pro použití v kombinaci s DD hamakou. Tím se vytvoří prostorný, odventilovaný, pohodlný a chráněný přístřešek ze kterého je dobrý výhled a lze v něm provádět všemožné činnosti.


 

 

Nový komentář

* (Povinné)

 

Přihlášení