Hamaka Frontline Mk.6, DD Hammocks, Kojot hnědý

Hamaka Frontline Mk.6, DD Hammocks, Kojot hnědý

SKLADEM-odeslání do 24.hodin

Celo-uzavíratelná hamaka, prodyšná. Tato velmi pohodlná hamaka je vybavena celoplášťovou moskytiérou. Má dva pláště, spodní a vrchní, oba extra prodyšné. Při uzavření je hamaka prodyšná. Mezi oba pláště se dá vložit karimatka,

  • Cena: 1940 Kč s DPH

Výrobce: DD Hammocks

Velikost: 2,7x1,4m (komfortní pro lidi do 197 cm a 125 kg)

Barva: Kojot hnědý

Váha: 820g (bez lanoví, jež je ale součástí balení, cca 230g)

Balení obsahuje: 10m lanoví, 2x2m elastické šńůry, 2x ultralehké tyčky, pytlík na hamaku


Nejnovější provedení hamaky Frontline Mk.6 má oproti předchozímu modelu rozšířenou moskytiéru. Nabízí tak nově ještě větší vnitřní prostor. Tato hamaka se vyznačuje(především oproti modelu Travel/Bivi) dvěma prodyšnými plášti. spodním a vrchním. Hamaka se jimi dá celá uzavřít ale plášť není nepromokavý. Oproti tomu je ale extra prodyšný a při celkovém uzavření-zakokonování-je pobyt v ní komfortní i při vysokých nebo extra nízkých teplotách. Hamaka je tedy vhodná pro pobyty např. v džungli anebo v deštivých oblastech při použití společně s DD plachtou.

Oba pláště se spojují třemi suchými zipy na jedné straně. pokud chceme spát v otevřené hamace, je dvojitý plášť uzpůsoben pro vložení karimatky, která je tak pevně fixována. I poté lze hamaku uzavřít svrchu moskytiérou. Hamaka je při jakémkoliv uzavření velmi prostorná.

Hamaka je vybavena velmi kvalitní moskytiérou "optimalizovanou" i na nejmenší skotské mušky Midge. Moskytiéra je uzavíratelná z obou podélných stran zipem o dvou jezdcích. Moskytiéra může být "v pohotovostním režimu" vztyčena ale neuzavřena nad hamakou a tvořit tak např. ochranu proti slunci.

Hamaka je taktéž vybavena čtyřmi oky po obvodu, kterými se dá zafixovat k zemi a postavit na zemi jako stan. Je však třeba myslet na to, že spodní vrstva nebude voděodolná.

Máme ale dobrý tip i pro tento případ. Pokud používáte k hamace i krycí plachtu, je v případě postavení hamaky na zemi možné ji plachtou zezpodu podložit a vznikne tak voděodolná podlážka. DD plachta 3x3m je dost rozměrná i pro postavení zbytku přístřešku nad hamakou i v tomto případě.

Uvnitř hamaky jsou čtyři kapsy na suchý zip, do kterých se vejde např. čokoláda, peněženka, apod.

Velmi doporučujeme k hamace zakoupit Balící rukáv DD Hammocks. V něm je hamaka připravena k okamžitému uvázání i sbalení. Je to velmi praktický doplněk.

Další užitečné tipy pro použití hamaky jsou v sekci :Tipy pro hamaku".

Další vhodné příslušenství k této hamace:

-Pes. Toho však u nás nekoupíte a našeho Bobeše neprodáme.

-Balící rukáv na hamaku. Velice urychlí a zpříjemní rozbalení, postavení a opětovné sbalení hamaky

-Krycí plachta nad hamaku. Poskytne veliký krytý prostor nad hamakou, pod nímž si lze uložit a usušit oblečení, uložit vybavení, převléknout se, uvařit si. Ideální rozměr od 3x2,9m a 3x3m. Delší rozměr 3x4,5m je vhodný, pokud vyžadujete extra více krytého prostoru.

-Zateplení hamaky-Underblanket. Zaizoluje celý plášť hamaky, i v bocích. Zároveń tím, že je tato izolace upevněna na hamace zvenčí, nemá pohyb těla v hamace vliv na polohu a umístění a posun izolace., která je tak upevněna vždy v ideální pozici.

-Úvazy Whoopie Slings. Hamaka je vybavena velmi mohutným lanovím. Úvazy Whoopie Slings jsou oproti tomu velmi tenké-přitom maximálně pevné a umožní uvázat hamaku bez použití uzlů a také její rychlé převázání. Dale snižují váhu a objem celé hamaky, pokud se vymění za standartní(velmi pevné a spolehlivé) úvazy.

 

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení