Zpět

Stany DD Hammocks

Přidal: Přidáno: 02.10.2019 19:47:35 Počet shlédnutí: 1834

02 Říjen 2019

Milí Dobrodruzi

Naskladnil jsem kompletní nabídku stanů a Tarp Tentů DD Hammocks.

Postupně budu tvořit jejich karty na eshop, takže se zatím může zdát, že jich mnoho není ale opak je pravdou.

Stany DD Hammocks jsou ultralehké s minimálními sbalenými rozměry, vyrobeny ze stejných materiálů jako všechny naše osvědčené Superlight hamaky anebo bivakovací plachty. Jsou určeny pro jednoho anebo dva dobrodruhy. Dále stan Teepee je rodinný. Ten prozatím v aktuální nabídce není ale časem třeba bude. U různých typů je kladen důraz na dostatečné odvětrání v závislosti na typu bivaku.

Třeba by někoho mohlo napadnout, proč "fušujeme"do stanů, když jsme přece DD Hammocks a spaní v hamace je tak úžasné.

Ale to se mi právě na spolupráci s DD Hammocks líbí! Že nejsme "zaprčení" a jde na nám hlavně o to, aby náš milý Dobrodruh dostal to pro něj nejvhodnější a jemu nejmilejší vybavení. Není vůbec bez zajímavosti podívat se na naší rozsáhlou nabídku bivakovacích plachet a doplňků k nim. Z toho je vidět, že naši práci bereme vážně-a konkrétně já se snažím i s humorem-a právě tak vážně bereme i naše zákazníky a jejich potřeby.

Stany a Tarp tenty jsou v nabídce DD Hammocks již asi rok. Nicméně, opět jste mne mile překvapili Vašim neustále rostoucím zájmem o naše vybavení a pro samou práci v hlavní letní sezóně nastal čas zabývat se stany DD Hammocks konkrétněji až nyní. Samotného mne překvapilo, kolik vlastně různých druhů v ucelené nabídce stanů, vnitřních stanú k nim a Tarp tentů vlastně nakonec přišlo. "Naklikané" v objednávkovém formuláři se to tak zpočátku nezdálo. A tak i přes mírnou skepsi mám již nyní z naší nové nabídky radost a především z toho, že Vám, Dobrodruhům mohu nabídnout zase další možnosti, jak vytvořit Svůj bivak.

Mějte, milí Dobrodruzi krásné, podzimní dny.

Pavel

Diskuse

(0 komentářů)
Žádné komentáře
 

Přihlášení