Zpět

Novinky DD Hammocks na skladě!

Přidal: Přidáno: 25.07.2013 13:21:40 Počet shlédnutí: 3288

25 Červenec 2013

Země se možná pohne!

Novinky DD Hammocks na skladě!

Vážení dobrodruzi!

DHL udělalo výbornou práci a zboží které jsme si vypřáli u našich parťáků v DD Hammocks ve Skotsku toto Pondělí, nám dnes přistálo u našich vrat.

Na co jsme se hlavně těšili? Nejnovější a nejpropracovanější hamaka z hlediska možností použití pro různé akce, hamaka Jungle. A´t chceme nebo ne, je to nyní nejvyšší model. Je to dáno jak bohatou přidanou výbavou k hamace, tak především tím, že jednotlivé důležité části hamaky se dají odepínat nebo přibírat. Tzn., nemusíte sebou nosit ty části, o kterých víte, že je nebudete potřebovat. Dále je hamaka zacílena na Ty z Vás, kdo opravdu nechcete používat nad hamakou krycí plachtu. Vrchní plášť tohoto modelu je o něco větší než u ostatních modelů vyšších řad (Travel, Frontline) a je samonosně vyztužen podobně jako stany.

Nicméně je důležité říci, že touto novou hamakou naše staré známé hamaky Travel/Bivi a Frontline nijak neztrácejí svůj Khaki lesk. Stále se jedná o jasnou volbu pro všchny dobrodruhy, kteí preferují lehkou, odolnou a univerzální hamaku a krycí plachtu nad svou hamakou nebo v nouzovém pršícím režimu i bez krycí plachty s použitím vrchního nepromokavého pláště hamaky. (Krycí plachta samozřejmě není zakázána ani u modelu Jungle!).

 

Další novinkou je nová barevná varianta hamaky Travel/Bivi a to nově v barvě Kojot hnědý. To samé se týká modelu Frontline. V Českých luzích a hájích oblíbená Oliva zelená samozřejmě zůstává nadále.

A pro Ty z Vás kdo si nevšimli, tak už nějaký pátek máme nově v nabídce bivakovací plachty XL, což je rozměr 3x4,5m. V obou našich barvách, tedy Oliva zelená a Kojot hnědý.

Tak to je zatím vše, přátelé.

Přeji dobrodružné léto!

Pavel

Diskuse

(0 komentářů)
Žádné komentáře
 

Přihlášení