Zpět

Novinka na skladě!

Přidal: Přidáno: 18.05.2013 19:00:00 Počet shlédnutí: 7577

18 Květen 2013

Hedvábná vložka do spacáku

Novinka na skladě!

Vážení dobrodruzi a příznivci produktů DD Hammocks. Ze Skotska nám přiletěla malá novinka do našeho skladu a Vašich spacáků. Jmenuje se DD Sleeper. Je to hygienická a mírně zateplovací vložka do spacáku. její předností je materiál, pravé hedvábí. Po několikerém použití nezavání tolik jako syntetické materiály a jeho cena je o něco nižší než jiné používané, přírodní materiály, které nám poskytují třeba zvířátka.

další výhodou je vynikající sbalitelnost. Originál je zabalena v malém přepravním sáčku, jinak se dá zmuchlat do velikosti jablka.

Hygienická vložka je vhodná pro vícedenní používání spacáku. Syntetické materiály, ze kterých je většinou vyroben, případně i v kombinaci s peřím, které je poněkud náročnější na údržbu způsobují, že tyto spacáky začínají po několika dnech nepříjemně zavánět. Na to má samozřejmě vliv několik faktorů. Od teploty, nichž je spacák používán, až po možnosti osobní hygieny. Vložením hygienické vložky, v našem případě hedvábné, tento nešvar poněkud oddálíme ale hlavně, je mnohem jednodušší posléze prát vložku, než celý spacák.

Diskuse

(0 komentářů)
Žádné komentáře
 

Přihlášení