Zpět

Nové užasné zboží!

Přidal: Přidáno: 30.06.2014 23:10:39 Počet shlédnutí: 3597

30 Červen 2014

Po stopách Generála Nobileho

Nové užasné zboží!

Milí Dobrodruzi

Mile jste mne, Vy všichni překvapili ohlasem, jaký vzbudily naše "na naše poměry"skromné ale znalci snadno odhalitelné fortelné hamaky Camping. Jednoduchá, celouzavíratelná a prodyšná hamaka s vnitřním prostorem pro karimatku nebo Vás.

Co mne ale nejvíc překvapilo, to je Váš zájem o nové SuperLehké hamaky a krycí plachty+moskytiéru. V podstatě je pro Vás skoro ani nestačím objednávat (ale nebojte, snažím se aby vždy byly).  Opravdu mne těší, že jste jim dali svou důvěru. Snad je to i tím, že já sám jsem jimi nadšený.

Penny z DD Hammocks (za dva roky jsem z ní zatím jen vytáhl že není blond) mne přesvědčila, abych pro Vás přivezl Superlight hamaky a krycí plachty i v barvě "pískově-bouřlivá žlutá". Její argumenty zněly, že ta žlutá je opravdu nádherná a v přírodě vypadá skvěle a kdo ji prý má, tak si ji zamiluje.

Mně se to původně moc nezdálo. Přijde mi, že typický Český(a německý a francouzký-toť také naši zákazníci zde) Dobrodruh spíše vyhledává klasické maskovací barvy.

Pak jsem to ale zvážil více a je třeba připustit, že žlutá barva je velmi vhodná do mnoha exteriérů, kde je zvláště vhodné být vidět anebo obdivován.

Například Australská divočina. Až dojde voda, budu sakra rád, ležíc pod žlutou plachtou, že mne to letadlo vidělo.

Anebo noční bivak v blízkosti hospůdky 5. cenové skupiny, oblíbená to štace pravověrných trempů.

Zrovna tak milovníci dávných, heroických výprav polárních badatelů po žluté jistě s radostí skočí. Taková dokumentární vyprava s mottem "Po stopách vzducholodi Italia" dává například i skvělou naději připsat další, samostatný díl Nobileho díla "Červený Stan".

Navíc, mohu zcela zodpovědně říci, že žlutá plachta je opravdu tak hezká, že se v ní dá jít-až vám v kempu šlohnou ze šňůry věci-i na rande. To platí pro muže i ženy. Navíc je to poté velmi praktické, tráva bývá k ránu mokrá a nepromokavost 3000mm zajistí potřebný komfort.

Přeji Vám krásné léto!

Pavel Chamalidis

Diskuse

(0 komentářů)
Žádné komentáře
 

Přihlášení