Zpět

Doručení balíků před Vánoci funguje

Přidal: Přidáno: 07.12.2018 11:21:37 Počet shlédnutí: 430

07 Prosinec 2018

Nevěřte "zpovykaným" zpravodajským webům.

Milí Dobrodruzi

Nevěřte "zpovykaným" zpravodajským webům, které pravidelně, každé vánoce posouvají podle nich nejzašší termín, kdy je ještě možné si na eshopech objednat zboží tak, aby přišlo včas pod stromeček.

Mé zkušennosti z posledních let hovoří o tom, že i v nejzašších termínech je kupodivu i Česká Pošta schopná doručit Balík do ruky do druhého dne. Je to k nevíře ale je to tak. Já před vánoci spíše raději počítám se dvěma dny a samozřejmě je vždycky lepší, nechat si rezervu. Za doručení do druhého dne těsně před Vánoci nelze ručit a ani Česká Pošta to netvrdí, nicméně rozhodně nevěřte poplašným zprávám, že nejdéle je možné odelat 14. Prosince, jak se nyní objevuje. To je nesmysl.

Co se týče doručování s Českou Poštou, tak ano, někdy na balík čekáte doma a pak najdete ve schránce lístek, že na Vás bouchali, volali požárníky se žebříkem a nakonec i městskou policii ale přes veškerou snahu se jim mezi 7. a 19. hodinou nepodařilo avizovaný balík doručit.

Nicméně, pokud mi pošlete objednávku například ve 13:00 nebo ještě déle a zavoláte, že to fakt spěchá, já s ní ještě ten den zajdu na poštu a věřte, že v naprosté většine případů ji následující den Pošta doručuje. Pokud nezabraly veškeré páky, které na Vás Pošta použila, tak ještě ten večer si můžete téměř s jistotou balík vyzvednout na Vaší dodávací poště.

Zkoušel jsem doručování s PPl, DPD a bohužel takováto operativnost tam nebyla možná. Jednou jsem takhle třeba čekal na odvoz balíků a když se už pozdě odpoledne nic nedělo, tak jsem si zjistil, že řidič na mne zapomněl. To jsem si řekl, že na "tohle"čas fakt nemám.

Takže, klidně objednávejte, Česká Pošta přes veškeré křivdy, kterých se na Nás dopustila celkem funguje a i před vánoci.

Mějte krásný Advent

Pavel

 

Diskuse

(0 komentářů)
Žádné komentáře
 

Přihlášení